Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Author
sr: Аутор

en: Message
sr: Порука

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
