Workbench Reviewer (3.0.0-beta2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Message
mn: Зурвас

en: View
mn: Харах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
