Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Workflow
az: İş axını

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Moderation state
az: Moderasiya vəziyyəti
