Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Reset
he: איתחול

en: Message
he: הודעה

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Revision ID
he: מס' זיהוי גרסה

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Changed
he: השתנה

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Workbench
he: שולחן עבודה

en: Master
he: מאסטר
