Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Actions
jv: Aksi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: View
jv: Tampilan

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Revision ID
jv: ID revisi

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
