Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Published
kk: Жарияланған
