Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Actions
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ
