Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Author
ro: Autor

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Reset
ro: Resetează

en: Message
ro: Mesaj

en: View
ro: Afișează

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Revision ID
ro: ID-ul revizuirii

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Moderation state
ro: Starea de moderare

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
