Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Author
uk: Автор

en: Actions
uk: Дії

en: Reset
uk: Скинути

en: Message
uk: Повідомлення

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Workflow State
uk: Стан документообігу

en: Changed
uk: Змінено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Reviewer
uk: Рецензент

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Moderation state
uk: Стан модерації

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
