Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: View
gl: Ver

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Revision ID
gl: ID da revisión

en: Published
gl: Publicado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
