Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Author
gu: લેખક

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Message
gu: સંદેશ

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
