Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Revision ID
ku: IDی پێداچوونەوە

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار
