Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
