Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Author
oc: Autor

en: Actions
oc: Accions

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Message
oc: Messatge

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Revision ID
oc: Identificant (ID) de revision

en: Published
oc: Publicat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
