Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Author
ru: Автор

en: Actions
ru: Действия

en: Reset
ru: Сбросить

en: Message
ru: Сообщение

en: View
ru: Просмотр

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Revision ID
ru: ID редакции

en: Published
ru: Опубликовано

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Workflow State
ru: Состояние документооборота

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Moderation state
ru: Состояние модерации

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
