Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
