Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: View
fi: Näytä

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Revision ID
fi: Version ID

en: Published
fi: Julkaistu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä
