Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: Actions
sk: Akcie

en: Message
sk: Správa

en: View
sk: Zobraziť

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Asc
sk: Vzostupne
