Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: View
sv: Visa

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Revision ID
sv: Versions-ID

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Moderation state
sv: Modereringsstatus

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
