Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Author
tr: Yazar

en: Actions
tr: Eylemler

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: View
tr: Görüntüle

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Revision ID
tr: Sürüm ID

en: Published
tr: Yayında

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Changed
tr: Değişti

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Moderation state
tr: Denetim durumu

en: Asc
tr: Artan

en: Workbench
tr: İş Tezgahı (Workbench)

en: Master
tr: Ana (master)
