Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Actions
bg: Действия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Apply
bg: Търси
