Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་
