Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: View
et: Kuva

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Workflow
et: Töövoog

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
