Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Author
is: Høvundur

en: Actions
is: Gerðir

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: View
is: Vís

en: User
is: Brúkari

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Workflow
is: Arbeiðsgongd
