Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Actions
nn: Handlingar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
