Workbench Reviewer (8.x-2.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Author
sq: Autori

en: Actions
sq: Veprimet

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar
