Workbench Tabs (8.x-1.3-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
