Workbench Tabs (8.x-1.3-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Error message
he: הודעת שגיאה

en: Warning message
he: הודעת אזהרה

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Workbench
he: שולחן עבודה
