Workbench Tabs (8.x-1.3-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Status message
ru: Статус
