Workbench Tabs (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Status message
sk: Stavová správa
