Workbench Tabs (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Status message
da: Statusmeddelelse
