Workbench Tabs (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Error message
eu: Errore mezua

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Status message
eu: Mezu egoera
