Workbench Tabs (8.x-1.5-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
