Workbench Tabs (8.x-1.5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Status message
et: Olekuteade
