Workflow (2.1.0) - en to be translation catalogue (53 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Value
be: Значэнне

en: Language
be: Мова

en: required
be: абавязкова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Schedule
be: Расклад

en: Access
be: Доступ

en: View
be: Праглядзець

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Options
be: Налады

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Module
be: Модуль

en: From
be: Ад

en: Revision ID
be: ID версіі

en: Comment
be: Каментар

en: Log message
be: Запіс у логу

en: Field name
be: Назва поля

en: Count
be: Колькасць

en: Role
be: Роля

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Allowed values list
be: Спіс дазволеных значэнняў

en: Select list
be: Выпадаючы спіс

en: Workflow
be: Плын працы

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Empty
be: Пусты

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Updated year + month
be: Абноўлены год + месяц

en: Updated year
be: Абноўлены год

en: Updated month
be: Абноўлены месяц

en: Updated day
be: Абноўлены дзень

en: Updated week
be: Абноўлены тыдзень

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
be: Значэнне гэтага поля вызначаецца функцыяй %function і не можа быць змененная.

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: - Select a value -
be: - Выберыце значэнне -

en: Briefly describe the changes you have made.
be: Сцісла апішыце дададзеные змены.
