Workflow (2.1.10) - en to az translation catalogue (79 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Access
az: İcazə

en: View
az: Görünüş

en: hidden
az: gizli

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: States
az: Dövlətlər

en: User
az: İstifadəçi

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Module
az: Modul

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Comment
az: Şərh

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: Field name
az: Sahə adı

en: Count
az: Say

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: By
az: Tərəfindən

en: Role
az: Rollar

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Allowed values list
az: İcazə verilən dəyərlər siyahısı

en: Select list
az: Siyahı seçin

en: Workflow
az: İş axını

en: Revert
az: Qaytarma

en: Empty
az: Boş

en: Add workflow
az: İş axını əlavə edin

en: Transition
az: Keçid

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: User roles
az: İstifadəçi rolları

en: Current state
az: Hazırki vəziyyət

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Created year + month
az: İl + ay yaradılmışdır

en: Created year
az: Yaradılan il

en: Created month
az: Yaradılan ay

en: Created day
az: Yaradılan gün

en: Created week
az: həftə yaradılmışdır

en: Updated year + month
az: Yenilənmiş il + ay

en: Updated year
az: Yenilənmiş il

en: Updated month
az: Yenilənmiş ay

en: Updated day
az: Yenilənmiş gün

en: Updated week
az: Yenilənmiş həftə

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Workflows
az: İş axınları

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
az: Bu sahənin dəyəri %function funksiyası ilə müəyyən edilir və dəyişdirilə bilməz.

en: Entity ID
az: Entiti ID

en: Transitions
az: Keçidlər

en: - Select a value -
az: - Qiymət seçin -

en: Date in the form of CCYYMMDD.
az: CCYYMMDD şəklində tarix.

en: Date in the form of YYYYMM.
az: YYYYMM şəklində tarix.

en: Date in the form of YYYY.
az: YYYY şəklində tarix.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
az: MM şəklində tarix (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
az: DD şəklində tarix (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
az: WW şəklində tarix (01 - 53).

en: Allowed values function
az: İcazə verilən dəyərlər funksiyası

en: Briefly describe the changes you have made.
az: Etdiyiniz dəyişiklikləri qısaca təsvir edin.

en: Workflow type
az: İş axını növü

en: Drop button
az: Düşdürmə düyməsi

en: Allowed value with label
az: Etiket ilə icazə verilən dəyər

en: Administer workflows
az: İş axınlarını idarə edin
