Workflow (2.1.10) - en to km translation catalogue (37 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Options
km: ជម្រើស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Revision ID
km: លេខ​សម្គាល់​ការពិនិត្យ​ឡើងវិញ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Log message
km: សារ​កំណត់ហេតុ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Count
km: រាប់

en: Role
km: តួនាទី

en: Allowed values list
km: បាន​អនុញ្ញាត​បញ្ជីតម្លៃ

en: Machine readable name
km: ឈ្មោះ​​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាច​អាន​បាន​

en: Select list
km: ជ្រើស​បញ្ជី

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Empty
km: ទទេ

en: Timezone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: About
km: អំពី

en: Workflow settings
km: ការ​កំណត់​លំហូរ​ការងារ

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
km: តម្លៃនៃ​​វាលនេះ​កំពុង​ត្រូវ​បាន​កំណត់​ដោយ​អនុគមន៍​ %function ​ហើយ​អាច​នឹង​ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -
