Workflow (2.1.10) - en to ms translation catalogue (48 entries)

en: Forms
ms: Borang-borang

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Language
ms: Bahasa

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Reset
ms: Set semula

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: Access
ms: Capaian

en: View
ms: Pandangan

en: hidden
ms: tersembunyi

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: User
ms: Pengguna

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Options
ms: Opsyen

en: All
ms: Semua

en: Active
ms: Aktif

en: Module
ms: Modul

en: Revision ID
ms: ID penyemakan semula

en: Comment
ms: Komen

en: Log message
ms: Mesej log

en: Field name
ms: Nama medan

en: Count
ms: Bilangan

en: Desc
ms: Menurun

en: By
ms: Oleh

en: Role
ms: Peranan

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Allowed values list
ms: Senarai nilai yang dibenarkan

en: Machine readable name
ms: Nama boleh dibaca oleh mesin

en: Select list
ms: Pilihkan senarai

en: Workflow
ms: Alir kerja

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Empty
ms: Kosong

en: Add workflow
ms: Tambah alir kerja

en: Immediately
ms: Serta-merta

en: Timezone
ms: Zon waktu

en: Apply
ms: Pohon

en: About
ms: Perihal

en: Current state
ms: Alir kerja semasa

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Workflow settings
ms: Seting aliran kerja

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
ms: Nilai medan ini sedang ditentukan oleh fungsi %function dan tidak boleh ditukar.

en: - Select a value -
ms: - Pilih satu nilai -

en: Asc
ms: Menaik
