Workflow (2.1.4) - en to sk translation catalogue (60 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Language
sk: Jazyk

en: optional
sk: voliteľné

en: required
sk: požadované

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Schedule
sk: Plán

en: Access
sk: Prístup

en: View
sk: Zobraziť

en: hidden
sk: skryté

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Options
sk: Nastavenia

en: Active
sk: Aktívny

en: Module
sk: Modul

en: From
sk: Od

en: Revision ID
sk: ID revízie

en: Comment
sk: Komentár

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Count
sk: Počet

en: State
sk: Stav

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Allowed values list
sk: Zoznam povolených hodnôt

en: Machine readable name
sk: Strojovo čitateľné meno

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Empty
sk: Prázdne

en: Add workflow
sk: Pridať pracovný tok

en: Immediately
sk: Ihneď

en: About
sk: Informácie o

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Radio buttons
sk: Prepínacie tlačidlá

en: Scheduled
sk: Naplánované

en: label
sk: popis

en: Created year + month
sk: Vytvorené rok + mesiac

en: Created year
sk: Rok vytvorenia

en: Created month
sk: Mesiac vytvorenia

en: Created day
sk: Deň vytvorenia

en: Created week
sk: Týždeň vytvorenia

en: Workflow settings
sk: Nastavenie možností vydania

en: Access settings
sk: Nastavenia prístupu

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
sk: Hodnota tohto poľa sa zisťuje funkciou %function a nemožno ju zmeniť.

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: From state
sk: Prišlo zo stavu

en: There is no @label yet.
sk: Nie sú tu žiadne entity typu @label.

en: Briefly describe the changes you have made.
sk: Stručne opíšte zmeny, ktoré ste urobili.

en: Reassign
sk: Znovu priradiť
