Workflow (2.1.5) - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Language
lt: Kalba

en: optional
lt: pasirinktinis

en: required
lt: būtinas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Access
lt: Priėjimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: hidden
lt: paslėptas

en: States
lt: Būsenos

en: User
lt: Narys

en: Options
lt: Nustatymai

en: Active
lt: Aktyvus

en: Module
lt: Modulis

en: From
lt: Nuo

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Comment
lt: Komentaras

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Count
lt: Skaičius

en: State
lt: Etapas

en: By
lt: Sukūrė

en: Role
lt: Rolė

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Transition
lt: Perėjimas

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Workflow settings
lt: Darbų eigos nustatymai

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
lt: Šio laukelio reikšmė nustatyta funkcijos %function ir negali būti pakeista.

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: There is no @label yet.
lt: Dar nėra @label.

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.
