Workflow (2.1.6) - en to kn translation catalogue (30 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Access
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Delta
kn: ಡೆಲ್ಟಾ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: State
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Human readable name
kn: ಮನುಷ್ಯರು ಓದಬಹುದಾದ ಹೆಸರು

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: label
kn: ಲೇಬಲ್
