Workflow (2.1.8) - en to ca translation catalogue (78 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Language
ca: Llengua

en: optional
ca: opcional

en: required
ca: necessari

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Access
ca: Accés

en: View
ca: Mostra

en: hidden
ca: ocult

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: States
ca: Estats

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: Active
ca: Actiu

en: Module
ca: Mòdul

en: Revision ID
ca: ID de la revisió

en: Comment
ca: Comentari

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Count
ca: Quantitat

en: State
ca: Estat

en: By
ca: Per

en: Role
ca: Rol

en: Created date
ca: Data de creació

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Allowed values list
ca: Llista de valors permesos

en: Machine readable name
ca: Nom llegible-per-la-màquina

en: Human readable name
ca: Nom llegible pels humans

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Revert
ca: Reverteix

en: Empty
ca: Buit

en: Add workflow
ca: Afegeix un flux de treball

en: Immediately
ca: Immediatament

en: Transition
ca: Transició

en: Timezone
ca: Zona horària

en: About
ca: Detalls

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: User roles
ca: Rols de l'usuari

en: Current state
ca: Estat actual

en: Radio buttons
ca: Botons d'opció

en: Scheduled
ca: Programat

en: label
ca: etiqueta

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Created year + month
ca: Any + mes de creació

en: Created year
ca: Any de creació

en: Created month
ca: Mes de creació

en: Created day
ca: Dia de creació

en: Created week
ca: Setmana de creació

en: Updated year + month
ca: Any + mes d'actualització

en: Updated year
ca: Any d'actualització

en: Updated month
ca: Mes d'actualització

en: Updated day
ca: Dia d'actualització

en: Updated week
ca: Setmana d'actualització

en: Workflow settings
ca: Configuració del flux de treball

en: Workflows
ca: Fluxes de treball

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
ca: El valor d'aquest camp es determina per la funció %function i no es pot canviar.

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Transitions
ca: Transicions

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: From state
ca: Des de l'estat

en: Date in the form of CCYYMMDD.
ca: Data en el format CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
ca: Data en el format YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
ca: Data en el format YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
ca: Data en el format MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
ca: Data en el format DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
ca: Data en el format WW (01 - 53).

en: Allowed values function
ca: Funció de valors permesos

en: There is no @label yet.
ca: Encara no hi ha @label.

en: Briefly describe the changes you have made.
ca: Descriviu breument els canvis que heu fet.

en: Workflow type
ca: Tipus de flux de treball

en: Drop button
ca: Botó eliminar
