Workflow (2.1.9) - en to et translation catalogue (76 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Language
et: Keel

en: optional
et: valikuline

en: required
et: kohustuslik

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Access
et: Ligipääs

en: View
et: Kuva

en: hidden
et: peidetud

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: States
et: Olekud

en: User
et: Kasutaja

en: Options
et: Valikud

en: Active
et: Aktiivne

en: Module
et: Moodul

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Comment
et: Kommentaar

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Count
et: Arv

en: State
et: Olek

en: Cleanup
et: Puhastamine

en: Role
et: Roll

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Allowed values list
et: Lubatud väärtuste nimekiri

en: Machine readable name
et: Masinloetav nimi

en: Human readable name
et: Inimloetav nimi

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Workflow
et: Töövoog

en: Revert
et: Lähtesta

en: Empty
et: Tühi

en: Add workflow
et: Lisa töövoog

en: Transition
et: Olekusiire

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: About
et: Programmist

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Current state
et: Praegune olek

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: label
et: silt

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: Workflow settings
et: Töövoo sätted

en: Access settings
et: Ligipääsu sätted

en: Workflows
et: Töövood

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
et: Selle välja väärtus on määratud funktsiooniga %function, väärtust ei ole võimalik muuta.

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Transitions
et: Olekusiirded

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
et: Kuupäev kujul MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
et: Kuupäev kujul DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
et: Kuupäev kujul WW (01 - 53).

en: Allowed values function
et: Lubatud väärtuste funktsioon

en: There is no @label yet.
et: @label ei eksisteeri veel.

en: Briefly describe the changes you have made.
et: Kirjelda lühidalt tehtud muudatusi.

en: Workflow type
et: Töövoo tüüp

en: Administer workflows
et: Halda töövooge
