Workflow (2.2.2) - en to hu translation catalogue (151 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: content
hu: tartalom

en: List
hu: Lista

en: Language
hu: Nyelv

en: optional
hu: nem kötelező

en: required
hu: szükséges

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Schedule
hu: Időzítés

en: Access
hu: Hozzáférés

en: View
hu: Megtekintés

en: hidden
hu: rejtett

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: States
hu: Állapotok

en: User
hu: Felhasználó

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Options
hu: Lehetőségek

en: (creation)
hu: (létrehozás)

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Module
hu: Modul

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Log message
hu: Üzenet

en: Field name
hu: Mező neve

en: Count
hu: Mennyiség

en: State
hu: Állapot

en: Desc
hu: Csökk

en: By
hu: Beküldő:

en: Cleanup
hu: Takarítás

en: Role
hu: Szerepkör

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Updated date
hu: Frissítési dátum

en: Allowed values list
hu: Megengedett értékek

en: Machine readable name
hu: Gépek által olvasható név

en: Human readable name
hu: Beszédes név a szerkesztőknek

en: Select list
hu: Legördülő lista

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Empty
hu: Üres

en: To get started, provide a name for your workflow. This name will be used as a label when the workflow status is shown during node editing.
hu: Az induláshoz nevet kell adni a munkafolyamatnak. Ez a név lesz címkeként használva a munkafolyamat állapotának kijelzésére a tartalom szerkesztése során.

en: Allows the creation and assignment of arbitrary workflows to node types.
hu: Lehetővé teszi tetszőleges munkafolyamatok létrehozását és tartalomtípusokhoz való hozzárendelését.

en: Edit workflow
hu: Munkafolyamat szerkesztése

en: Add workflow
hu: Munkafolyamat hozzáadása

en: Add state
hu: Állapot hozzáadása

en: Delete State
hu: Állapot törlése

en: Delete workflow
hu: Munkafolyamat törlése

en: Immediately
hu: Azonnal

en: Schedule for state change at:
hu: Az állapot váltás időzítése:

en: Please enter a time in 24 hour (eg. HH:MM) format. If no time is included, the default will be midnight on the specified date. The current time is:
hu: Időpontot megadása 24 órás (pl. HH:MM) formátumban. Ha nincs megadva időpont, akkor az alapértelmezetten éjfél lesz a megjelölt napon.
    A jelenlegi idő:

en: A comment to put in the workflow log.
hu: A munkafolyamat naplójába bekerülő megjegyzés.

en: Attempt to go to nonexistent transition (from %old to %new)
hu: Kísérlet nemlétező átmenetre (%old állapotból %new állapotba)

en: State of @type %node_title set to @state_name
hu: %node_title @type átállítása @state_name állapotúra

en: Unable to get current workflow state of node %nid.
hu: %nid tartalom munkafolyamat-állapotát nem lehet megállapítani.

en: Add Workflow
hu: Munkafolyamat hozzáadása

en: The workflow was updated.
hu: A munkafolyamat frissítve.

en: Transition
hu: Átmenet

en: %type: scheduled transition of %title.
hu: %type: %title időzített átmenetei.

en: workflow
hu: munkafolyamat

en: administer workflow
hu: munkafolyamat adminisztrálása

en: schedule workflow transitions
hu: időzett átmenetek beállítása

en: Roles who can view posts in this state
hu: Szerepkörök, melyek ebben az állapotban megtekinthetik a tartalmakat

en: Roles who can edit posts in this state
hu: Szerepkörök, melyek ebben az állapotban szerkeszthetik a tartalmakat

en: Roles who can delete posts in this state
hu: Szerepkörök, melyek ebben az állapotban törölhetik a tartalmakat

en: Workflow State
hu: Munkafolyamat-állapot

en: Timezone
hu: Időzóna

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Node deleted
hu: Tartalom törölve

en: User %user not allowed to go from state %old to %new
hu: %user felhasználó számára nem engedélyezett %old állapot léptetése %new állapotba

en: Transition vetoed by module.
hu: Az átmenetet megakadályozta a modul.

en: Change workflow state of post to next state
hu: A bejegyzés munkafolyamat-állapotának a következő állapotba léptetése

en: Change workflow state of post to new state
hu: A bejegyzés munkafolyamat-állapotának új állapotba léptetése

en: Target state
hu: Végállapot

en: Please select that state that should be assigned when this action runs.
hu: Ki kell választani azt az állapotot, amely hozzárendelésére sor kerül az akció lefutásakor.

en: Force transition
hu: Erőltetett átmenet

en: If this box is checked, the new state will be assigned even if workflow permissions disallow it.
hu: Bejelölve az új állapot hozzá lesz rendelve, kivéve, ha munkafolyamat jogosultságok meg nem tiltják.

en: This message will be written into the workflow history log when the action runs. You may include the following variables: %state, %title
hu: Ezt az üzenetet a program beleírja a munkafolyamat történetébe az akció lefutásakor. Tartalmazhatja a következő változókat is: %state, %title

en: Action set %title to %state.
hu: %title akció be lett állítva %state állapotra.

en: Previous state deleted
hu: Az előző állapot törölve lett

en: Action %action has been unassigned.
hu: %action akció hozzárendelésének törlése sikeres.

en: When %type moves from %state to %target_state
hu: %type típusú tartalmak %state állapotból %target_state állapotba lépésekor

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Logger
hu: Naplózó

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: User roles
hu: Szerepkörök

en: Enter the name for a state in your workflow. For example, if you were doing a meal workflow it may include states like <em>shop</em>, <em>prepare</em>, <em>eat</em>, and <em>clean up</em>.
hu: Meg kell adni a munkafolyamatnak egy állapotát. Például, ha egy étkezési munkafolyamat készül, akkor az tartalmazhat olyan állapotokat, mint <em>vásárlás</em>, <em>elkészítés</em>, <em>evés</em>, és <em>takarítás</em>.

en: You are currently viewing the possible transitions to and from workflow states. The state is shown in the left column; the state to be moved to is to the right. For each transition, check the box next to the role(s) that may initiate the transition. For example, if only the "production editor" role may move a node from Review state to the Published state, check the box next to "production editor". The author role is built in and refers to the user who authored the node.
hu: Itt láthatóak a lehetséges munkafolyamat-átmenetek: a kiindulási állapotok a bal oldali oszlopban, míg az érkezési állapotok pedig a jobb oldalon. Minden egyes átmenetnél be kell jelölni a jelölőnégyzetet a megfelelő szerepkörnek, aki kezdeményezheti az adott átmenetet. Például, ha csak a „Szerkesztő” szerepkörű csoport léptethet egy tartalmat a <em>Vázlat</em> állapotból a <em>Közzétett</em> állapotba. A szerző szerepkör értelemszerűen a tartalom beküldőjére vonatkozik.

en: Use this page to set actions to happen when transitions occur. To configure actions, use the <a href="@link">actions settings page</a>.
hu: Ezt az oldalt használhatja annak beállítására, hogy milyen műveletek legyenek végrehajtva az átmeneteknél. A műveleteket a <a href="@link">műveletek beállításai</a> oldalon lehet szabályozni</a>.

en: @node_title is scheduled for state change to %state_name on !scheduled_date
hu: @node_title című tartalom időzítve %state_name állapotba váltásra !scheduled_date időpontban

en: @node_title scheduled for state change to %state_name on !scheduled_date
hu: @node_title című tartalom időzítve %state_name állapotba váltásra !scheduled_date időpontban

en: Unable to get actions associated with a transition because the trigger module is not enabled.
hu: Nem lehet megjeleníteni az átmenetekhez rendelt műveleteket, mert nincs engedélyezve a <em>Trigger</em> modul.

en: access workflow summary views
hu: hozzáférés a munkafolyamat összesítő nézeteihez

en: Current state
hu: Jelenlegi állapot

en: No state
hu: Nincs állapot

en: Unknown state
hu: Ismeretlen állapot

en: Workflow state
hu: Munkafolyamat állapot

en: Radio buttons
hu: Választógombok

en: Additional settings
hu: További beállítások

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: - Any -
hu: – Bármelyik –

en: Created year + month
hu: Létrehozás éve és hónapja

en: Created year
hu: Létrehozás éve

en: Created month
hu: Létrehozás hónapja

en: Created day
hu: Létrehozás napja

en: Created week
hu: Létrehozás hete

en: Updated year + month
hu: Frissítési év + hónap

en: Updated year
hu: Frissítési év

en: Updated month
hu: Frissítési hónap

en: Updated day
hu: Frissítési nap

en: Updated week
hu: Frissítési hét

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Workflow settings
hu: Általános beállítások

en: Access settings
hu: Hozzáférési beállítások

en: Workflows
hu: Munkafolyamatok

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
hu: %function függvény határozza meg a mező értékét, ezért az nem módosítható.

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Transitions
hu: Átmenetek

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -

en: Asc
hu: Növ

en: From state
hu: Kezdeti állapot

en: Master
hu: Mester

en: Date in the form of CCYYMMDD.
hu: A dátum ÉÉÉÉHHNN formátumban.

en: Date in the form of YYYYMM.
hu: A dátum ÉÉÉÉHH formátumban.

en: Date in the form of YYYY.
hu: A dátum ÉÉÉÉ formátumban.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
hu: A dátum HH formátumban (01–12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
hu: A dátum NN formátumban (01–31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
hu: A dátum WW formátumban (01–53).

en: Allowed values function
hu: Engedélyezett értékek funkciója

en: There is no @label yet.
hu: Nincsen még @label.

en: Briefly describe the changes you have made.
hu: Az elvégzett változtatások rövid leírása.

en: Reassign
hu: Újbóli hozzárendelés

en: Workflow type
hu: Munkafolyamat típusa

en: Drop button
hu: Lenyíló gomb

en: Allowed value with label
hu: Engedélyezett érték címkével

en: Administer workflows
hu: Tartalmak munkafolyamatainak kezelése

en: To state
hu: Végső állapot
