Workflow (2.2.2) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: List
sr: Листа

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: States
sr: Стања

en: User
sr: Корисник

en: User ID
sr: ID корисника

en: Comment
sr: Коментар

en: Field name
sr: Назив поља

en: State
sr: Статус

en: Role
sr: Улога

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: - Select a value -
sr: - Одабери -

en: There is no @label yet.
sr: @label још увек не постоји.
