Workflow (8.x-1.0-beta2) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: About
br: Diwar-benn
