Workflow (8.x-1.0-rc1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Updated date
ga: Nuashonraithe
