Workflow buttons (8.x-1.0-beta3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Unpublish
ca: Retira

en: Save and publish
ca: Desa i publica

en: Save and keep published
ca: Desa i mantingues publicat

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
ca: Esborrany

[ctx: Workflow state label]
en: Published
ca: Publicat

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
ca: Restaura com a esborrany

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
ca: Publica
