Workflow buttons (8.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Save and publish
et: Salvesta ja avalda

en: Save and keep published
et: Salvesta ja jäta avaldatuks

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
