Workflow buttons (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Trash
pl: Kosz

en: Save and publish
pl: Zapisz i publikuj

en: Save and keep published
pl: Zapisz i wciąż publikuj

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
pl: Przywróć wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
